YANGıN ÇıKış KAPıSı SEçENEKLER

Yangın Çıkış Kapısı Seçenekler

Yangın Çıkış Kapısı Seçenekler

Blog Article

Lüzum bayilerimiz gerekse doğrudan global satış olarak horda mekân yer illere iş vermekteyiz.

120 dakika dayanikli yangin baplarını panik barlı ya da panik barsız şekilde sipariş verebilirsiniz.

Örneğin yangın merdivenleri koridorların böylece bulunan yangın çıkış kapılarıyla konfederetir ve koridor çıkışının yangın merdiveniyle birleşimi zaruri bir beraberlik oluşturmaktadır. Yangın merdivenlerinin özümlemeı yasalarla zaruri kılınmış ve yangın merdiveni yönetmeliğine rabıtlı temelı kurallarla kurulmaktadır.

Göksu Kapı üretim alanlarında mahir ekibimiz aracılığıyla belirlenen örgüdaki Yangın Bapları en yüksek kalite ve en münasip fiyat politikamıza şayan olacak şekilde üretilir.

Yangın Kapısı Montajı Ne Bünyelır? Her binanın malik başüstüneğu düzlük ve ihtiyacı göz önünde bulundurularak farklı boyutlarda ve özelliklerde olacak şekilde projeye özel üretilen Yangın Kapıları Montajı mahir takımlar tarafından örgülmaktadır.

Door and Store olarak; yangın bapsı, yangın çıkış kapısı, yangın merdiveni bapsı, ürkü barlı yangın bapsı, ivedi çıkış kapısı modellerini sarı, yeşil ve kırmızı renkler özellikle edinmek üzere mergup renkte üretmekteyiz. Yangın bapları elverişli fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Panik barlı olanlar en çok kullanılan ve amaca akla yatkın olarak üretilen modellerimizdir. Yangın simultane telaşa baplarak kapı açma döneminı kısaltmak ve insanoğluın zorlamasız tahliye olmalarını katkısızlar.

3-) Yangın merdiveni baplarının birbirinden oldukça uzak olması gerekmektedir. Evetğmurlama sistemi namevcut binada yangın merdivenleri arasındaki uzaklık diyagonal mesafenin nimsından, evetğmurlama sistemi kâin binalarda ise diyagonal mesafenin 3de 1’inden azca olmamalıdır.

Yangın merdiveni imalatında behemehâl her katta, resen kapanabilen yangın kapısı bulundurmak zorunludur.

Yangın bapları, yangının lehçe olarak kontrolör altına aldatmaınmasına yardımcı Yangın Merdiveni Kapısı olabilir ve yangının sair bölümlere yayılmasını engelleyerek can kaybını ve maddi hasarı minimize fiyat.

Yalnızca kapının açılması görevini namına getirmekle kalmayan Panik Pas aynı zamanda kapının emniyetli olarak kapanmasını esenlar.

Yangın bapları, yangınla savaş ekiplerinin müdahale etmesine ve yangının kontrolör altına kırmızıınmasına yardımcı olurken, aynı zamanda binadaki insanoğluın güvenli bir şekilde boşaltma edilmesine imkân teşhisr.

Yangın Bapları ısı ve duman sızdırmadığı dâhilin insanların dumandan zehirlenmesine gerelti olan acil kalıp kapı modeli olarak bilinmekte, Yangın Yönetmeliği kapsamında kıl payı tamam kargaşa olan binalarda kullanılması zaruri kılınmaktadır.

Yangın merdiveni, her çbedel yapı içerisinde mevcut insanoğluın ve öteki hareketliların yangın yahut herhangi bir acil vaziyet sırasında hızlı ve emin bir şekilde tahliyesinin bünyelmasını sağlayan kaçış merdivenidir. Yangın merdivenleri önemli öneme iye, binalması ıztırari, bünyeların vazgeçilemez unsurları arasında görev almaktadır.

Bu standarda uygunluğunu belgeleyen bir şehadetname, yangın kapkaloriın kalitesi ve güvenilirliği üzerine size marifet verecektir.

Report this page